Результат пошуку

Новина

2019.09.30

Оновлений висококласний ноутбук-трансформер від HP - Spectre x360 13 (2019)

HP не перестає дивувати - поліпшила свій і без того відмінний 13-дюймовий ноутбук високого класу, відомий як Spectre x360. Важливі зміни були внесені майже в усі аспекти пристрою, і в підсумку Spectre x360 13 (2019) став ще більш цікавим продуктом.

За твердженням виробника, йому вдалося зробити найкомпактніший ноутбук-трансформер серед пристроїв з співвідношенням площі екрану до загальної площі кришки в 90%. Також цей ноутбук можна назвати самим автономним з 13-дюймових 4-ядерних трансформерів і самим компактним ноутбуком, наділеним веб-камерою Windows Hello з інфрачервоним датчиком для поліпшеного розпізнавання осіб. Час автономної роботи - до 22 годин (варто зазначити, що поповнення заряду акумулятора до 50% займає всього 10 хвилин). Цього вдалося досягти завдяки новій ЖК-панелі зі споживанням в 1 Вт.

Дизайн пристрою заслуговує окремої згадки: він створює враження ювелірної прикраси завдяки краям корпусу, які нагадують грані дорогоцінного каменю. До речі, кнопка включення розташовується на лівлму скошеному краї, а порт USB-C - на правому, і це не тільки стильно, але і функціонально. Обробку для ноутбука теж вибрали не цілком звичайну: чорний колір з мідними акцентами; блідо-синій з латунними акцентами; а також сріблястий варіант.

Велику увагу HP приділила екрану. Завдяки використанню звужених рамок тепер він займає 90% площі кришки (у моделі 2018 року - тільки 78%). Зверху відступ зменшений з 17,35 мм до 5,85 мм (причому виробник примудрився вмістити туди просунуту камеру Windows Hello), а внизу - з 25,82 мм до 11,09 мм. Таке нововведення до того ж дозволило зменшити розмір пристрою на 13%, так що 13-дюймовий екран тепер уміщається по суті в корпусі тонкого 12-дюймового ноутбука.

У новинці використані нові 4-ядерні процесори Intel Core 10-го покоління з графікою Iris Plus. Завдяки цьому продуктивність ноутбука в таких завданнях, як редагування фотографій, робота з 3D або монтажу, зросла на значення до 2 разів у порівнянні зі Spectre x360 13 (2018).

Нововведення торкнулися і системи активного і пасивного охолодження. Це дозволило добитися істотного зростання ефективності тепловідведення при зниженні рівня шуму. За допомогою особливого додатку для управління живленням у користувача є можливість вибирати три режими: тихий, комфортний або максимально продуктивний.

Флагманській версії Spectre x360 13 (2019) дістався дисплей OLED HDR: дозвіл 4K, контрастність 100 000: 1, підвищена читаність при сонячному світлі, розширений колірний обхват DCI-P3 із заводським калібруванням і знижене випромінювання у шкідливому синьому спектрі. Також за обіцянками HP у дисплея покращене антівідбивне покриття з підвищеною стійкістю до відбитків пальців.

Поліпшенням піддалися і засоби бездротового зв'язку. Модуль Wi-Fi 6 дозволив збільшити максимальну швидкість передачі по бездротовій мережі втричі; а гігабітний передавач 4G LTE завдяки антенам 4×4 (у відповідних моделях) забезпечує швидкість на 122% вище і кращу сумісність з різними операторами мереж 5G.

Окремо про нововведення безпеки: так, на бічній грані розташовується фізичний перемикач, який відключає подачу живлення на веб-камеру (більше не потрібно її заклеювати); на клавіатурі з'явилася кнопка відключення мікрофона з відповідним індикатором; екран доповнений особливим фільтром, який при активації відмежовує кути огляду, щоб з боку було набагато складніше розглянути те, що виводиться на дисплей. Також обіцяно висококласне шифрування при роботі через Wi-Fi і кілька інших інструментів для підвищення безпеки.

Важливий момент - звичайно, ціна. Базову модель з 13,3-дюймовим РК-екраном FHD, 8 Гбайт ОЗУ, 256-Гбайт накопичувачем SSD, 4-ядерним процесором Intel Core i5-1035G1 в США можна придбати за $ 1099. Флагманську версію з 13,3-дюймовим OLED-екраном 4K HDR, 16 Гбайт ОЗУ, 512-Гбайт накопичувачем SSD (в зв'язці з 32-Гбайт Intel Optane), 4-ядерним процесором Intel Core i7-1065G7 можна купити за $ 1499. Всі версії йдуть в комплекті з цифровим пером.