Результат пошуку

Новина

2019.09.11

Олімпіада в Токіо стане для Intel майданчиком, де буде показаний 3D-трекінг атлетів і інші нові технології

За заявою Intel Corp, яку вона зробила в середу, Олімпійські ігри 2020 року в Токіо будуть використані для демонстрації портфоліо нових технологій компанії, включаючи 3D-трекінг спортсменів за допомогою штучного інтелекту, який дозволить розширити можливості трансляцій подій під час Ігор.

За допомогою нової технології будуть використані мобільні камери для відеозапису змагань на Олімпіаді. Таке повідомлення надала компанія на минулому в Токіо заході в присутності членів Токійського організаційного комітету Олімпійських та Паралімпійських ігор. На основі цих відеороликів будуть аналізуватися виступи спортсменів, а також будуть створюватися візуальні накладення.

За заявою Intel, також буде використовуватися віртуальна реальність для відтворення зображень об'єктів з метою навчання персоналу.

Компанія повідомила, що її чіпи також будуть застосовуватися в системах розпізнавання осіб для моніторингу близько 300 000 чоловік. Під моніторинг потраплять як мінімум спортсмени, волонтери, журналісти і співробітники, що входять і виходять з олімпійських об'єктів.