Результат пошуку

Новина

2019.08.27

Рішення для міських жителів від Hyundai - складний електричний скутер

Компанією Hyundai Motor Group представлений персональний засіб пересування на електричній тязі - скутер зі складною конструкцією.

Покликання новинки - вирішити проблему «першої і останньої милі» в межах міської зони. Передбачається, що вона допоможе своїм власникам: подолавши основний маршрут на автомобілі, решту шляху вони зможуть проїхати на електричному самокаті.

З масою близько 7,7 кг, скутер також приваблює своєю максимальною портативністю. Він відрізняється унікальною компактною системою потрійного складання, завдяки чому має невеликі розміри в складеному стані, чого не може запропонувати жодна подібна модель.

У даного самоката літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 10,5 А • ч. За твердженням виробника, запас ходу на одній зарядці досягає 20 км.

На цьому скутері можна розвинути швидкість до 20 км/год. Електричний мотор забезпечує привід на заднє колесо. Новинка має інформаційний дисплей, дві світлодіодні фари і два задніх ліхтаря.

У планах Hyundai на майбутнє - оснастити самокат рекупераційною системою гальмування, завдяки чому вдасться збільшити запас ходу на 10%.

«Це персональний скутер, штатно встановлюється на автомобіль, він може стати частиною майбутніх моделей Hyundai Motor Group. Ми хочемо максимально спростити життя наших клієнтів і зробити його зручніше. Наш персональний скутер робить поїздки "першої і останньої милі" цікавими і такими, що дарують задоволення. При цьому знижується щільність трафіку в центрі міст, а також обсяг шкідливих викидів », - зазначає розробник.