Результат пошуку

Новина

2019.08.14

Єдиний в світі! Телевізор з трьома різними пультами - Honor Smart Screen

Власниками сенсорного пульта управління стануть тільки перші покупці Honor Smart Screen

За запевненням Лао Сюнгвена (Lao Xiongwen) з Honor, Honor Smart Screen - єдиний в світі розумний телевізор з великим екраном і відразу декількома різними пультами дистанційного керування.

У Honor Smart Screen перший пульт дистанційного керування - в традиційному стилі, такий же, як пульт Honor, випущений кілька років тому, з п'ятипозиційною навігаційною кнопкою і підключенням по Bluetooth. Якщо порівнювати з інфрачервоним пультом дистанційного керування, у пульта дистанційного керування Bluetooth немає обмежень по спрямованості і є підтримка 10-метрового дистанційного керування, що більш зручно. На думку розробників, традиційним пультом будуть користуватися люди похилого віку, для яких він звичний і зрозумілий.

Honor Smart Screen — единственный в мире телевизор с тремя разными пультами

Доповненням до традиційного пульта буде більш просунутий сенсорний пульт дистанційного керування з цілим рядом додаткових функцій. Розташована зверху сенсорна панель діаметром близько 6 см з роздільною здатністю 320 точок на дюйм підтримує ковзання, натискання, утримування та інші жести. Принцип управління телевізором за допомогою такого пульта такий самий, як у смартфона.

У другого пульта літій-полімерний акумулятор ємністю 410 мА • год і модуль Bluetooth. За допомогою наявного роз'єму USB-C його можна заряджати. Заявляється до 3 місяців використання без підзарядки або ж більше 1 року в режимі очікування. Другий сенсорний пульт управління дістанеться тільки першим покупцям Honor Smart Screen.

В якості третього «пульта дистанційного керування» зможе виступати смартфон, на екрані якого навіть в заблокованому стані можуть відображатися кнопки пульта.