Результат пошуку

Новина

2020.06.19

Компанія DC Link Group стала офіційним дистриб'ютором продуктів компанії ASUS.

Компанія DC Link Group продовжує розширювати свій портфель брендів. Відтепер на українському ринку вона представляє і всесвітньо відомий бренд ASUS, а так само як і ROG - cуббренд компанії ASUS, під яким випускаються кращі в світі апаратні і програмні ігрові рішення.

Широка товарна лінійка компанії ASUS поповнила асортимент DC Link Group в таких категоріях як: материнські плати, відеокарти, приводи, монітори і ін.

«Для нас дуже важливий і значущий початок співпраці з ASUS. Адже одним з фокусних напрямків діяльності DC Link Group є саме дистрибуція комп'ютерних комплектуючих, а ASUS - це визнаний виробник зі світовим ім'ям в даній галузі. Ми впевнені, що наше партнерство буде успішним і взаємовигідним »- повідомив виконавчий директор DC Link Group, Олексій Берлетов.

«Ми раді вітати компанію DC Link Group серед наших партнерів. Впевнені, що такий сильний і надійний гравець на ринку значно посилить наші позиції в Україні »- зазначив BDM компанії ASUS в Україні, Сергій Гилюк.

 Уже понад 30 років ASUS випускає IT-продукти високого класу, які затребувані у всьому світі. Інноваційність та висока якість виводять компанію на провідні позиції в IT-світі, генеруючи мільярди доларів обороту для ASUS і її партнерів.