Результат пошуку

Новина

2019.08.06

Наполеглива рекомендація від NVIDIA: оновити драйвер ГП через виявлені вразливості

Від NVIDIA надійшло попередження для користувачів Windows: як можна швидше оновити драйвери своїх графічних процесорів для усунення в останніх версіях п'яти серйозних вразливостей безпеки. У драйверах для прискорювачів NVIDIA GeForce, NVS, Quadro і Tesla під Windows були виявлені мінімум п'ять вразливостей, три з яких мають високий ступінь ризику. Якщо не встановити оновлення, можна постраждати від наступних видів атак: локальне виконання шкідливого коду; відмова від обслуговування надійшов запиту; підвищення привілеїв ПО.

Цікаво, що останнім виправлення уразливості драйверів NVIDIA проводила в травні через проблеми, які приводили до таких атак, як відмова від обслуговування і підвищення привілеїв. Тоді NVIDIA наполегливо закликала користувачів своєї продукції завантажити з офіційного сайту і встановити доступні оновлення драйверів.

Втім, згадані уразливості не можуть бути задіяні віддалено, для їх використання потрібно локальний доступ до ПК користувача. Всі проблеми стосуються ОС Microsoft: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 і Windows 10. Найбільша вразливість драйвера - в інструменті ведення журналу трасування. Інша вразливість укладена в самому драйвер DirectX, що дозволяє за допомогою особливого шейдера виконувати шкідливий код.

Виправлені драйвери для ДП GeForce включають версії від 431.60 і вище; для Quadro - починаючи з 431.70, 426.00, 392.56, а також драйвери серії R400 від 19 серпня і вище. Для Tesla безпечними є драйвери Windows всіх версій R418, випущені після 12 серпня.