Результат пошуку

Новина

2020.03.17

Xigmatek представила корпус-прибулець Perseus

З'явився анонс компанії Xigmatek про комп'ютерний корпус Perseus, який призначений для формування геймерскої настільної системи і відрізняється агресивним виглядом.

Пристрій напіввідчиненого типу. В якості матеріалу для виготовлення бічних панелей використано загартоване скло, через яке відмінно проглядається внутрішній вміст корпусу.

Цікава особливість: основні комплектуючі монтуються під нахилом. Допускається установка материнських плат типорозміру E-ATX, ATX, Micro-ATX і Mini-ITX. Дискретні графічні прискорювачі можна вибирати довжиною до 400 мм.

Для карт розширення передбачені сім слотів. До складу комп'ютера можна включити три накопичувача в форм-факторі 3,5 дюйма або один накопичувач формату 3,5 дюйма і один пристрій стандарту 2,5 дюйма.

Конструкція новинки дозволяє встановлювати до шести 120-мм вентиляторів. Допускається використання рідинного охолодження з радіаторами формату 240 мм і 120 мм. Обмеження габаритів процесорного кулера по висоті - 170 мм.

На фронтальній панелі розташовані гнізда для навушників і мікрофону, а також два порти USB 3.0. Габаритні розміри корпусу - 610 × 540 × 230 мм.

На жаль, ціна корпусу Xigmatek Perseus на даний момент невідома.