Результат пошуку

Новина

2020.01.15

Бездротова миша всього за $ 7 від Xiaomi

З'явилася нова бездротова миша Mi Portable Wireless Mouse від китайської компанії Xiaomi. Вона вже доступна для попереднього замовлення і оцінена всього в 7 доларів США.

У нового маніпулятора симетрична форма, завдяки чому він підходить і правшам, і лівшам. Покупцям доступні два варіанти колірного виконання - чорний і білий.

З комп'ютером миша обмінюється даними за допомогою невеликого приймач з інтерфейсом USB, що працює в частотному діапазоні 2,4 ГГц. Живиться маніпулятор від одного елемента стандарту АА, заряду якого, за твердженням виробника, вистачить на 12 місяців звичайного використання.

У миші є датчик з роздільною здатністю 1200 DPI (точок на дюйм). Габарити пристрою - 102 × 58 × 34 мм при вазі приблизно 56 г. Маніпулятор розрахований на повсякденне використання, наприклад, для роботи з офісними додатками.

Варто нагадати, що раніше Xiaomi вже випускала мишу під назвою Mi Portable Wireless Mouse. Оригінальний пристрій підтримує передачу даних в діапазоні 2,4 ГГц, а також бездротовий зв'язок Bluetooth.